Curtain bangs - Perde kahkül Saç Kesimi Modeli Nedir?

Curtain bangs - Perde kahkül Saç Kesimi Modeli Nedir?

Curtain bangs - Perde kahkül Saç Kesimi Modeli Nedir?

23/09/2021

Perde Kahkül - Curtain bangs saç kesimi 1970’lerin saç kesim modelidir. Curtain bangs - perde kahkül neredeyse bütün yüz şekilleri için idealdir. 

Model kısaca şu şekildedir; yüzün orta kısmından başlayarak kaşlar, gözler ve  elmacık kemiklerinin üzerine çapraz düşen saç tutamıdır. Yüze bu şekilde düşüşünden dolayı perdeyi anımsatır. Bu  model kahkül  Türkçede “ perde kahkül İngilizcede “ Curtain bangs “ olarak adlandırılır. 


Bu saç kesim modeli, saçlarınızı topladığınızda da açık bıraktığınızda da estetik ve taze bir görünüme kavuşmanız için tercih edebileceğiniz saç kesim modelidir. Şu an global saç modelleri arasında en trend saç kesim modelidir.

Jennifer Lopez ve daha birçok dünya starının da denediği ve çok sevdiği perde kahkül, değişim için muhteşem bir tercihtir. 


Kolay kullanılan ve uzatmak istendiğinde hiç zorlamayan bu kahkül modelini, saçlarınızda değişim istiyorsanız hiç düşünmeden deneyin; çünkü bu saç modelini deneyen herkes zorlanmadan ve severek kullanıyor.

Curtain Bangs - Perde Kahkül Modelleri 

EN İYİ CURTAİN BANG - PERDE KAHKÜL MODELLERİ

Bu blog sayfasında birçok perde kahkül - curtain bangs - perçem saç kesimi model bulabilirsiniz. Görselden beğendiğiniz kahkül modellerini kesmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Perde Kahkül - Curtain Bangs - Perçem Saç Kesimi Nerede Yaptırılır, Nerede Kestirilir?

Velat Özdamar Bayan Kuaförü, Kadıköy, Bağdat Caddesi, İstanbul, Türkiye

Adres ve iletişim Bilgileri için Linke Tıklayın ve hemen randevunuzu oluşturun.

https://www.velatozdamar.com/index.php?route=information/contact


Yeni Trend Kakül Modelleri Curtain Bangs - Perde Kahkül

Hızla keşfedilen bu kahkül modeli yakın zamanda çok sevildi ve bir çok kişi tarafından da kullanılıyor. Kısa, orta ve uzun saçlara uyum sağlaması bakımından tercih edilmesinde belirleyici rol oynamaktadır. 

Bob Hair Cut and Curtain Bangs - Küt Saç Kesimi ve Perde Kahkül  Modeli

Birbiri ile uyumlu bir saç modelidir, kesilmesi son derece basit ve kullanımı çok kolaydır. 

Long Pixie and Curtain Bang - Kısa Saç ve Perde Kahkül Modeli

Pixie kısa saç modeli ile perde kahkülü tasarlarken dikkat edilmesi gereken nokta, kahkülün kaş hizasında kesilmesidir. Daha çok perçemi anımsatan bu tasarım, yüz şeklini muhteşem bir biçimde giyerek daha trendi ve taze bir görünüme kavuşturmaktadır. Kısa saç sevenler için çok güzel bir modeldir.

Long Hair and Curtain Bang - Uzun Saç ve Perde Kahkül Modeli

Uzun saç modelleri ile muhteşem uyum sağlayan perde kahkül - curtain bangs saç modelini tasarlarken uzunluğuna karar vermek çok önemli. Bu blog sayfamızda sizler için bir çok curtain bangs saç modelini derledik. Saç rengini ve uzunluğunu beğendiğiniz saç modellerini kestirirken fikir olarak kullanabilirsiniz.

Uzun saçları seviyorsanız ve curtain bangs kestirecekseniz biraz katlı kestirmeyi denemelisiniz. Katlı tasarlanan kesimler daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi, kullanım kolaylığı sağlayıp uyumlu geçişler yaratmasıdır. Kesim modellerinde kolay kullanım kadar estetik geçişler de önemlidir. Kahküllerinizin bitiş noktasına yaptıracağınız katlar; yüzünüze düşecek tutamın, hem estetik görünmesini hem de konforlu şekil almasını destekleyeceğini unutmayın. Curtain Bangs - Perde Kahkül hangi yüz şekillerine yakışır?

İnce ve uzun yüz şekilleri dışında nerdedeyse bütün yüz şekillerine yakışmaktadır. Her yüz şekline kişiselleştirerek uygulanabilir. Modelin tasarımında tutamın uzunluğu, belirleyici rol oynamaktadır. Uzun versiyonu dudaklardan ölçü alınarak tasarlanır. İdeal boyutu, burun hizasından kılavuz alınarak tasarlanır. Kısa versiyonu, kaş hizasından klıavuz alınarak tasarlanır. İlk defa kahkül kestirecekler için burun hizası doğru bir başlangıç olacaktır.


Curtain Bangs - Perde Kahkül kullanan ünlüler kimler?

Jennifer Lopez - Sienna Miller ve daha birçok dünya starı kullanmaktadır.

Curtain Bangs - Perde Kahkül Nasıl şekillendirilir?

Youtube sayfamızda paylaştığımız videoları izleyerek kolayca öğrenebilirsiniz.

Curtain Bangs - Perde Kahkül ve Perçem arasındaki fark nedir?

Perde kahkül uzun, perçem ise daha kısadır.


Curtain Bangs - Perde Kahkül dalgalı saçta nasıl kullanılır?

Perde kahkül dalgalı saçta kolaylıkla kullanılmaktadır.


Curtain Bangs - Perde Kahkül kısa saça mı yoksa uzun saça mı daha çok yakışır?

Perde kahkül  kısa, uzun ve orta uzunluktaki tüm saçlar için ideal bir modeldir.


Curtain Bangs - Perde Kahkül Saç Modelleri fikirleri.

 Birçok saç kesim modelini bu sayfada bulabilirsiniz. Bu modeller İnstagram, pinterest ve Google dan derlenerek burada birleştirilmiştir.YouTube kanalımızda paylaştığımız Curtain Bangs - Perde Kahkül saç kesim videolarımızı izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Videolar; 

Videolarda saçlarını kendi kesmeyi seven ama nasıl yapılacağını bilmeyenler için detaylı çekimler yaptık, yine de sizi dinleyen ve tarzınızı bilen bir kuaför tercih etmenizi öneririz. Uzun saç modellerinde Soft Curtain Bangs - Perde Kahkül saç kesimini merak edenler,  videoyu izleyerek keşfedin!Katlı Perde kahkül Saç kesimi - curtain bangs with layers hair cut 


2024 saç kesim trendleri, perde kahkül kesimi, curtain bangs, perçem modelleri nelerdir? 


Yeni Saç Kesimi - Perde Kahkül - Curtain Bangs - Perçem - Kahkül Modelleri

Saç kesimi modelleri, perçem kahkül modellerini yaptırmak istiyorsanız yaptığımız birkaç saç kesim modelini sizlerle paylaşıyoruz. Yeni tasarlanmış saç kesim modellerini keşfetmek için aşağıdaki modellere göz atın. Bağdat caddesinde bulunan salonumuzdan hemen randevu alabilir ve yeni saç modelinizi tasarlatabilirsiniz. Saç modellerini sizin yüz şeklinize ve saç yapınıza uygun olacak şekilde tasarlayabiliyoruz. Dilerseniz kesim modelini beğendiğiniz saçların renklerinide yaptırabilirsiniz. Saçlarınızın en güzel halini tasarlamak için bizimle iletişime geçin ve randevunuzu oluşturun. Detaylı bilgi için sosyal medya hesaplarımızda bize yazabilir veya whataapp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Velat Özdamar iletişim bilgileri için linke tıklayabilirsiniz.

https://www.velatozdamar.com/index.php?route=information/contact
Velat ÖZDAMAR - Bağdat Caddesi - Bayan Kuaförü - Saç Kesimi 

Randevu için  +905321722641 den destek alabilisiniz.

Yorum Ekle