Tatilde pratik saç bakımı nasıl yapılır?

Tatilde pratik saç bakımı nasıl yapılır?

Tatilde pratik saç bakımı nasıl yapılır?

29/07/2021

Tatilde pratik ve etkili saç bakımı yöntemi, sırasıyla şu şekilde; önce saçlarınızı nemlendirici bakım şampuanı ile yıkayın, sonra havlu ile suyunu alın ve bol miktarda (yaklaşık 10 kez püskürtün) nemlendirici  sprey bakım kremi sıkın, saçlarınızı nazikçe tarayın, dilerseniz ıslak bırakın veya kurutun, bu pratik ve etkili saç bakım yöntemi ile tatilinizin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz. Ürünü İncelemek İçin Tıklayınız!


 Güneşlenirken, havuza ve denize girmeden önce nemlendirici saç bakım kremi spreyinizi saçlarınıza sıkabilirsiniz,  deniz, güneş ve havuz  saçları çok fazla kurutur, bakım spreyi saçta koruyucu bariyer oluşturur. 

 Bakım kremi spreyini, saçlarınızı su ile iyice duruladıktan sonra kullanmalıyız çünkü saçımızda deniz tuzu ve havuz kloru varsa uygulayacağımız sprey kreminin gücünü etkisiz hale getirir, saçları sadece yumuşatır ancak koruyamaz. 

 Denize veya havuza girdikten sonra her seferinde mutlaka saçları bol su ile durulayıp  sprey kreminizi sıkarak saçlarınızdaki yıpranmayı ortadan kaldırabilirsiniz. Bu küçük bakım taktiği ile tatil sonrası efor sarf etmeden güzel saçların tadını çıkarmaya kaldığınız yerden devam edeceksiniz.


Ürünleri İncelemek İçin Tıklayınız!


**Saçlarınızın daha sağlıklı olmasını sağlayacak pratik bilgilere makalelerimize göz atarak ulaşabilirsiniz. 

 Saç stilinizi değiştirmeden önce instagram sayfalarımızdan ilham alabilirsiniz, @velatozdamar 

@modernhairofficial 

Bütün Makaleleri Görüntülemek için tıklayınız!Velat ÖZDAMAR kimdir?

Yorum Ekle